Weiss Architecture Studio

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae lorem.

Apartament Black Pearl

ZAŁOŻENIA:

Apartament na wynajem - w samym sercu Szczecina. Projekt wnętrza mieszkania jest nowoczesny z nutką klasyki. Wszystkie pomieszczenia zachowane w spójnej stylistyce. Nowoczesna przestrzeń uzyskała unikalny klimat.
KATEGORIA: Projekt wnętrza Apartamentu
LOKALIZACJA: Szczecin
ARCHITEKT: Monika Bonecka & Architeka- domy i wnętrza
DATA: 2018
POWIERZCHNIA: 48m2

Aranżacja wnętrza tej kuchni była wyzwaniem, jednak dla doświadczonego architekta wyzwania to rozwój. Klimatyczna kuchnia black&white.

Projektowanie wnętrz to proces w którym my architekci łączymy funkcjonalność z estetyką, w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Ściany apartamentu zdobią stare zdjęcia Szczecina.

Niesamowity widok z okna na samo centrum miasta Szczecin. Projekt wnętrza tego salonu jest przytulny- dzięki tapicerowanym meblom, drewnianej podłodze oraz detalach które są idealnym dopełnieniem całości.

Projekt wnętrza salonu- nowoczesny, luksusowy ale i przytulny. Ściany zdobi sztukateria, miedziane dodatki tworzą ciekawy akcent.

POMIESZCZENIA:

Przedmiotem projektowanego wnętrza apartamentu były następujące pomieszczenia:
Hol wejściowy, kuchnia, salon, sypialnia, łazienka.

Sypialnia została zaaranżowana w jasnej kolorystyce. Ścianę główną zdobi ciekawa ale delikatna tapeta. Niskie parapety zostały zaadaptowane na „ławeczki” przy oknie.

ŁAZIENKA:

Projekt nowoczesnej łazienki. Kolorystyka spójna z pozostałymi pomieszczeniami. Ściany zdobi czarna jodełka oraz biały marmur.