Weiss Architecture Studio

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae lorem.

Dom w Szczecinie

ZAŁOŻENIA:

Projekt wnętrza domu w Szczecinie miał być jasny, przytulny i łączyć w sobie nowoczesność z klasyką. Dominują delikatne kolory bieli, szarości i dębu. Wszechobecna sztukateria, oraz niezwykle modna jodełka francuska. To wnętrze jest i będzie modne przez wiele wiele lat- to jest pewne !
KATEGORIA: Projekt wnętrza domu
LOKALIZACJA: Szczecin
ARCHITEKT: Monika Bonecka
DATA: 2019
POWIERZCHNIA: 90m2

Otwarta powierzchnia: duży salon, jadalnia i kuchnia tworzą spójną całość. Inwestorzy pokochali ten projekt wnętrza od pierwszego wejrzenia.

Jasna kuchnia w której spotykają się dwa style. Szafki dolne, minimalistyczne, nowoczesne. Wysoka zabudowa, szara zdobiona ramiakami. Płytki ścienne zostały zastąpione farbą ceramiczną, dzięki czemu kuchnia płynnie łączy się z jadalnią.

Biblioteka w tym domu to miejsce stworzone do relaksu.

Białe regały i sztukateria ścienna, proste ale ubrane w odpowiedni sposób czynią wnętrze wyjątkowym.

POMIESZCZENIA:

Na dole znajduje się: Hol, kuchnia, jadalnia, salon, WC,
pom. gospodarcze i garaż.
Góra: łazienka, biblioteka, sypialnia, pok. dziecięcy.

Sypialnia to pomieszczenie, które w tym domu wyróżnia się najbardziej. Przepiękny przygaszony granat przełamany bielą.

Łazienka to miejsce, które większość z inwestorów chce zachować w stylu ponadczasowym. Ta łazienka jest modna obecnie i bez wątpienia będzie modna za wiele lat.

Biała cegiełka do połowy ściany, przecięta dekoracyjną sztukaterią, odcięta ścianą w kolorze szarym. Kolor ścian będzie można z łatwością zmieniać, po kilku latach nadając łazience inny charakter.

Całość domu zachowana jest w spójnej stylistyce.

Leon to nastolatek, który dokładnie wiedział jak ma wyglądać jego pokój. Wspólnymi siłami stworzyliśmy dla niego przestrzeń w której będzie czuł się dobrze. Projektowanie wnętrz dla nastolatków nie należy do łatwych. Wnętrze musi odpowiadać aktualnemu wiekowi małego inwestora, ale z pełną świadomością tego jak szybko zmieniają się gusta i potrzeby w tak młodym wieku.